Дата: 24 листопада 2019 року
Місце: м. Київ, Готель Прем'єр Палац

10 ювілейний Енергетичний День на честь 10річчя Європейсько-українського енергетичного агентства – особлива подія не лише для компаній-членів ЄУЕА, але і для всього сектору енергетики.

Створена в листопаді 2009 року, відкрита для всіх учасників ринку, ЄУЕА стало ефективною платформою для реалізації масивного потенціалу проектів в сфері енергозбереження та відновлюваної енергетики, шляхом співпраці з діловою спільнотою України, державними органами влади та з іншими ключовими гравцями ринку.

«Озираючись назад, ми бачимо довгий шлях, який ми подолали. Були злети і падіння, періоди активної діяльності та періоди спокою. Але ми продовжуємо йти, ставлячи перед собою нові цілі. Ми пишаємось компаніями, які є нашими членами – найбільшими інвесторами у відновлювальну енергетику в Україні - які змінюють майбутнє України на «зелене», які привносять найсучасніші технології, рішення в економіку країни. Ми пишаємось що за ці роки змогли сформувати, об’єднати навколо себе спільноту однодумців, що розподіляють і пропагують однакові з нами цінності. Ми пишаємось високими стандартами, якими керуються члени ЄУЕА, розвиваючи свій бізнес. Ми пишаємось зростанням сектору ВДЕ в енергетичному ринку України. Ми пишаємось тим, що енергоефективність стала пріоритетним напрямком політики Уряду.» – Матс Лундін – Голова Ради Європейсько-українського енергетичного агентства

ЄУЕА стоїть на порозі нового етапу розвитку. Разом з нами новий етап розпочинає й держава: новий Президент, новообраний Парламент, новий Уряд, новий ринок електричної енергії – разом із нашими членами, а також українським енергетичним співтовариством, сформованим за останні роки, в тому числі за участі ЄУЕА, ми зможемо досягти амбітних цілей для бізнесу та України!

ПРОГРАМА

14.00-17.30 Стратегічна сесія «Нова ера сталого розвитку ВДЕ та ЕЕ в Україні – Горизонт 2025»

Високопосадовці, парламентарі, міжнародні експерти, приватні компанії та інвестори розкриють питання середньо- та довгострокової еволюції розвитку ВДЕ та ЕЕ, включаючи систему аукціонів та гарантування повернення інвестицій, фінансування проектів, а також інструменти зменшення витрат для кінцевих споживачів енергії з допомогою управління попитом та енергоефективності.

18.00-22.00 Урочистий святковий фуршет.

ВАРТІСТЬ УЧАСТІ

 • Участь для членів Європейсько-українського енрегетичного агентсва безкоштовна.

З метою покриття організаційних витрат вартість участі для інших учасників ринку наведенна нижче:

 • Вартість участі лише у Стретегічній сесії (14.00-17.30) складає 80 Євро (2200 грн)
 • Вартість участі у Стратегічній Сесії + Урочистий Фуршет (14.00-22.00) складає 150 Євро (4000 грн)

ПРО ЄУЕА

Асоціація "Європейсько-українське енергетичне агентство" (ЄУЕА) об'єднує національних та всесвітньо відомих міжнародних інвесторів з Австрії, Бельгії, Великобританії, Іспанії, Норвегії, США Туреччини, України, Швейцарії, та інших країн, які реалізують проекти вартістю понад 1,5 мільярда євро, будуючи в Україні електростанції, що використовують енергію сонця, вітру та біомаси/біогазу.

ЧЛЕНИ ЄУЕА 10 РІЧНИЦІ

Acciona, Avenston, Celynx AG, CES, DTEK, EDS Engineering, EMSOLT, Eurocape, GOLAW, Guris, Greenworx, iC consulenten, IMEPOWER, Indian Solar, Khmelnytsky Bio Power Plant, NBT AS, Scatec Solar, Schletter Group, Sinnalba group LLC, Smart Energy, Thermosystems, Ukraine Power Resources, Ukrwindinvestments, Volten, YEO Electrical & Automation.

СЕРЕД УЧАСНИКІВ

 • Олексій Оржель, Міністр енергетики та захисту навколишнього середовища України;
 • Альона Бабак, Міністр з питань розвитку громад і територій України;
 • Андрій Герус, Голова Комітету Верховної Ради України з енергетики та житлово-комунальних послуг;
 • Янез Копач, директор Секретаріату Енергетичного співтовариства;
 • Йоханнес Баур, Представництво ЄС в Україні, керівник відділу програм допомоги «Економічне співробітництво, енергетика, інфраструктура та навколишнє середовище»;
 • Торстейн Йенссен, представник компанії NBT AS, яка привела в Україну прямі іноземні інвестиції для будівництва вітропарку потужністю 250 МВт в Запорізькій області.
 • Ольга Єрьоміна, асоційований директор, старший банкір, Energy EMEA, Група постійної інфраструктури, Європейський банк реконструкції і розвитку;
 • Джейсон Пелмар, голова регіонального представництва Міжнародної фінансової корпорації (IFC) в Україні, Білорусі та Молдові;
 • Джордж Крістодореску, директор сектору енергоефективності GIZ Ukraine;
 • Всеволод Ковальчук, виконуючий обов'язки голови правління АТ «НЕК «Укренерго»;
 • Шукру Богута, Старший радник з енергетики/Офіс економічного зростання USAID;
 • Юлія Шевчук, головний радник з питань інвестицій NEFCO;
 • Сергій Поровський, експерт з фінансування та політики у сферіі енергоефективності, проект ЮНІДО/ГЕФ «UKR IEE. Впровадження стандарту системи енергоменеджменту в промисловості України».
Програма (спікери уточнюються)

РЕЄСТРАЦІЯ

Вебсторінка події

З організаційних питань: Ольга Бондаренко - Координатора проектів ЄУЕА: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.