Протягом двох днів Конференції ви отримаєте поглиблений розгляд тематичних досліджень з практичними прикладами стратегій планування, фінансування та застосування технологій використання біомаси для проектів когенерації (спільного виробництва теплової та електричної енергії). Приєднуйтесь до нас у Хельсінкі, щоб обмінятися думками та досвідом із своїми колегами, а також долучитись до відмінних можливостей нетворкінгу.

 >> Переглянути останню Програму <<

Окрім основного дводенного заходу, у другій половині дня у вівторок, 5 листопада, обмежена кількість учасників конференції отримає унікальну можливість відвідати електростанцію Helen Oy’s Salmisaari. За відвідування електростанції не стягується додаткова плата, але кількість місць чітко обмежена і відводиться делегатам конференції в порядку черги.

Чому Вам варто брати участь?

  • Почуєте висококваліфікованих спікерів, що діляться своїми знаннями та досвідом
  • Спілкування з лідерами галузі
  • Отримаєте інсайти щодо новітніх технологій
  • Просування вашої компанії через участь у виставці чи спонсорські можливості

 До вас приєднаються Енергетичні компанії, Виробники біомаси, Трейдери біомасою та дистриб'юторські компанії, Торгові асоціації, Консультанти з відновлюваної енергетики, підрядники EPC та OEM, представники регіональних та національних урядів, регуляторні та дослідницькі організації.

Члени UABio мають право на знижку 15% на реєстрацію.

Для отримання додаткової інформації або реєстрації контактуйте з Dimitri Pavlyk за тел.: + 44 (0) 203 141 0627 чи на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. зазначаючи EBPE8D15.