Дата: 16-18 жовтня, 2019 року
Місце: м. Київ, виставковий центр "М82", вул. Межигірська, 82
Організатор: Центр інноваційного бізнесу (IB Centre)
Вебсайтsefkyiv.com

З кожним роком стала енергетика  отримує нові виклики, а також можливості для розвитку. Так, станом на 2019 рік у світі вироблено близько 2,4 ТВт електроенергії з усіх відновлюваних джерел енергії, зокрема на Європу та країни Азії припадає понад 640 ГВт.

Форум та виставка SEF 2019 KYIV триватиме 3 дні, подія відбудеться 16-18 жовтня у Києві. В рамках події понад 80 видатних спікерів представлять найактуальнішу галузеву інформацію, основні тренди та найсучасніші технологічні рішення. Також у центрі уваги експертів будуть останні законодавчі зміни та політичні аспекти енергетичної галузі Європи та України зокрема. Робоча програма Форуму SEF 2019 KYIV складається з наступних подій:

  • 16 жовтня: SEF Сонячна енергетика, SEF Юридичні та фінансові аспекти, SEF Штучний інтелект в енергетиці
  • 17 жовтня: SEF Розподілене виробництво енергії, SEF Енергоефективність
  • 18 жовтня: SEF Біоенергетика

Форум збере понад 600 делегатів з 37 країн світу, серед яких власники, керівники, директори найбільших  міжнародних компаній, а також інвестори та підприємці галузі сталої енергетики.

Лінійку потужних бізнес-заходів доповнять Тренінги для інсталяторів сонячної енергетики від Solar Academy, які є невід’ємною частиною події.

Цього року SEF 2019 KYIV втретє визначить кращі ідеї та проекти сталої енергетики, які вносять вагомий внесок у масштабування та розвиток галузі, на традиційній церемонії нагородження SEF AWARDS 2019, яка відбудеться 16 жовтня. 

Зареєструватись на SEF-2019 KYIV ви можете на офіційному сайті події: sefkyiv.com, зателефонувавши чи звернувшись до організаційного комітету за тел. +38 044 383 03 56 чи email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.