Дата: 24-25 вересня, 2019 року
Місце: м. Київ

Конференція з 2002 року щорічно об'єднує тих, кому цікаві теми біоенергетики та сталого розвитку. Це чудова нагода для нетворкінгу, можливість обговорити нові тренди і технології та поділитися досягненнями Вашої компанії із лідерами галузі.
Цього року очікуємо більш ніж 200 учасників з понад 20 країн.

Теми конференції:
• Законодавство і стратегії сталого розвитку біоенергетики.
• Фінансування біоенергетичних проектів.
• Виробництво теплової і електричної енергії з біомаси та побутових відходів: технології та успішні кейси.
• Ресурси біомаси: заготівля, переробка, транспортування і постачання. Енергетичні культури.
• Біогаз: технології та успішні кейси.

Організатори конференції: Біоенергетична асоціація України, Державне агентство з енергоефективності і енергозбереження України, ГО "Агентство з відновлюваної енергетики", Науково-технічний центр "Біомаса", Інститут технічної теплофізики НАН України

Website: www.UABioConf.org
Скористайтесь перевагами ранньої реєстрації!

Дата: 8-9 жовтня 2019 р.
Місце: м. Київ

Міжнародна виставка обладнання і технологій для збору та переробки відходів Waste Management 2019 щорічно збирає більш ніж 1000 фахівців з 30 країн світу та спрямований стати платформою для залучення в галузь інвестицій та передових технологій.

Участь у виставці дозволяє представити свою продукцію та послуги професіоналам галузі поводження з відходами в Україні, які приймають ключові рішення на національному та регіональному рівнях.

Дата: 9-11 жовтня 2019 р. 

Місце: м. Львів, вул. Щирецька, 36, виставковий центр «Південний-ЕКСПО»

Будівельний Форум – вже традиційне місце зустрічі виробників, дилерів та дистриб’юторів сучасних технологій та будівельних матеріалів з архітекторами, підрядниками та інвесторами в західному регіоні країни. Будівельна виставка репрезентує сучасну будівельну продукцію, новітні технології у сфері будівництва та якісну сервісну пропозицію понад 100 компаній з України та з-за кордону. Протягом 3-ох днів в рамках Форуму відбудеться обговорення актуальних питань будівельної галузі, презентації та семінари також чекатимуть на вас.

У рамках Форуму проходитимуть три взаємодоповнюючі події: XXXX Міжнародна виставка «БудЕКСПО-Осінь», XIII Спеціалізована виставка «ОПАЛЕННЯ» та XIII Спеціалізована виставка «АЛЬТЕРНАТИВНА ЕНЕРГЕТИКА», «Салон світла».

Дата: 15-17 жовтня 2019 року
Місце: м. Швабіш, Німеччина

Синхронний професійний переклад: німецька - англійська, англійська - німецька.

Давайте зіткнемося з цим: індивідуальна мобільність рухається до кризи:

 • Зростання цін на бензин
 • Зростаюча обмеженість певних типів двигунів у міських районах
 • Високий тиск на викиди, спричинені бензиновими та дизельними двигунами

Усі ці обмеження все більше ставлять під сумнів традиційні рішення щодо мобільності. Це викликає такі питання:

 • Куди ми прямуємо з транспортними засобами з двигунами з згорянням?
 • Чи справді перехід до електронних транспортних засобів вирішує наші виклики щодо викидів та високих цін на пальне?
 • Чи не перекладаємо ми проблеми з викидами на інші галузі промисловості - далеко від викопної промисловості та до використання рідкоземельних елементів?

Дата: 16-18 жовтня, 2019 року
Місце: м. Київ, виставковий центр "М82", вул. Межигірська, 82
Організатор: Центр інноваційного бізнесу (IB Centre)
Вебсайтsefkyiv.com

З кожним роком стала енергетика  отримує нові виклики, а також можливості для розвитку. Так, станом на 2019 рік у світі вироблено близько 2,4 ТВт електроенергії з усіх відновлюваних джерел енергії, зокрема на Європу та країни Азії припадає понад 640 ГВт.

Форум та виставка SEF 2019 KYIV триватиме 3 дні, подія відбудеться 16-18 жовтня у Києві. В рамках події понад 80 видатних спікерів представлять найактуальнішу галузеву інформацію, основні тренди та найсучасніші технологічні рішення. Також у центрі уваги експертів будуть останні законодавчі зміни та політичні аспекти енергетичної галузі Європи та України зокрема. Робоча програма Форуму SEF 2019 KYIV складається з наступних подій:

 • 16 жовтня: SEF Сонячна енергетика, SEF Юридичні та фінансові аспекти, SEF Штучний інтелект в енергетиці
 • 17 жовтня: SEF Розподілене виробництво енергії, SEF Енергоефективність
 • 18 жовтня: SEF Біоенергетика

Дати: 29-31 жовтня 2019

Місце проведення: МВЦ, м. Київ, Броварський проспект, 15

Організатор: ТОВ «Київський міжнародний виставковий центр»

AgroEnergyDAY 2019 - це спеціалізована платформа для просування та популяризації біоенергетичних технологій та технологій альтернативної енергетики в агробізнесі. Подія вдруге відбудеться в рамках міжнародної виставки «АгроКомплекс 2019», що сприяє максимальному залученню цільової аудиторії: щороку виставку відвідує близько 18 000 аграріїв з усієї України!

AgroEnergyDAY - інтерактивна платформа, яка включає:

 • Міжнародний форум біоенергетичних технологій та альтернативної енергетики в агробізнесі AgroEnergyDAY 2019, 30 жовтня
 • Спеціалізовану виставкову експозицію «Біоенергетичні технології та альтернативна енергетика в агробізнесі», 29-31 жовтня

ТЕМАТИЧНІ РОЗДІЛИ:

Протягом двох днів Конференції ви отримаєте поглиблений розгляд тематичних досліджень з практичними прикладами стратегій планування, фінансування та застосування технологій використання біомаси для проектів когенерації (спільного виробництва теплової та електричної енергії). Приєднуйтесь до нас у Хельсінкі, щоб обмінятися думками та досвідом із своїми колегами, а також долучитись до відмінних можливостей нетворкінгу.

 >> Переглянути останню Програму <<

Окрім основного дводенного заходу, у другій половині дня у вівторок, 5 листопада, обмежена кількість учасників конференції отримає унікальну можливість відвідати електростанцію Helen Oy’s Salmisaari. За відвідування електростанції не стягується додаткова плата, але кількість місць чітко обмежена і відводиться делегатам конференції в порядку черги.

Чому Вам варто брати участь?

 • Почуєте висококваліфікованих спікерів, що діляться своїми знаннями та досвідом
 • Спілкування з лідерами галузі
 • Отримаєте інсайти щодо новітніх технологій
 • Просування вашої компанії через участь у виставці чи спонсорські можливості

 До вас приєднаються Енергетичні компанії, Виробники біомаси, Трейдери біомасою та дистриб'юторські компанії, Торгові асоціації, Консультанти з відновлюваної енергетики, підрядники EPC та OEM, представники регіональних та національних урядів, регуляторні та дослідницькі організації.

Члени UABio мають право на знижку 15% на реєстрацію.

Для отримання додаткової інформації або реєстрації контактуйте з Dimitri Pavlyk за тел.: + 44 (0) 203 141 0627 чи на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. зазначаючи EBPE8D15.

XII Міжнародна спеціалізована виставка «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА - 2019» - ключова подія на території України в області ефективного використання паливно енергетичних ресурсів, відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива відбудеться в м. Києві 5 - 7 листопада 2019 року на найбільшому в Україні міжнародному виставковому майданчику.

Організатор: ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово комунального господарства України.

Місце проведення: Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна»/

Наша країна має вражаючий потенціал ринку регенеративної енергії та «зелених» проектів і має одну з найпрогресивніших законодавчих баз у сфері відновлюваної енергетики, що містить економічні преференції. За оцінками експертів, Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність» викликає величезну зацікавленість у професійного товариства, інвесторів і широкого кола фахівців.

Тематика виставки: відновлювана енергетика, альтернативні види палива, енергоефективні та енергозберігаючі технології, обладнання, матеріали в енергетиці, промисловості, будівництві, ЖКГ, АПК

Контакти: тел.: (044) 201-11-66, 206-87-86; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Дата: 16 грудня 2019 р.
Місце проведення: м. Київ

Вже вдруге стартував проект «ECОtransformation»який покликаний сприяти формуванню нової системи цінностей, підтримувати лідерів бізнес-спільноти, що попри економічні труднощі формують справжні національні цінності — повагу до своєї землі, піклування про її збереження та процвітання.

Головний меседж – щоб мати сильну економіку та чисте довкілля, виробництво мусить модернізуватися, шукати рішення для встановлення очисних споруд, зменшення викидів та скидів, використання кращих доступних технологій.

До участі у проекті та для отримання відзнаки запрошуються:
• менеджер природоохоронної діяльності підприємства, що впроваджує «зелені» технології та прогресивні стратегії з урахуванням дотримання законодавчих норм охорони навколишнього середовища, раціонального використання ресурсів
• директор з розвитку підприємства, що виробляє екологічно чисту і безпечну продукцію
• керівник підприємства, що використовує екологічно чисті джерела енергії
• лідер міста чи громади, що активно сприяє «зеленій» модернізації виробництва в регіонах
• лідер інноваційних програм з енергоефективності та енергозбереження
• лідер проекту екоінновацій і екостартапів

Організатори премії «ECОtransformation-2019» запрошують учасників показати свої рішення, презентувати досягнення всій Україні!

Дата: 4-5 березня 2020 року
Розташування: м. Вельс, Австрія

Кожного року на конференції збирається понад 450 учасників з 50 країн. Це робить Європейську пелетну конференцію найбільшою щорічною подією сектору пелет в світі.

Конференція "European Pellet Conference 2020" це поєднання: власне конференції (що включає доповіді на теми: технологій, ринків, політики, фінансування, досліджень) та інтерактивних заходів (масштабна виставка з відновлюваних джерел енергії з більш ніж ста учасниками, екскурсії, стендові доповіді). Це поєднання робить Конференцію: місцем зустрічі для пелетної спільноти, наповненою сучасною інформацією, сповненою можливостями для розвитку бізнесу, подією для знайомств та співпраці.

Більше інформації & Реєстрація: www.pellets20.eu
Дедлайн подачі тез: 10 жовтня 2019 р.

Конференція відбудеться в рамках World Sustainable Energy Days 2020 (WSED 2020)

Перше інформаційне повідомлення конференції (англійською)
Програму минулорічної конференції World Sustainable Energy Days 2019 Ви можете переглянути тут (англійською)