Восьма Азійсько-Тихоокеанська біоенергетична виставка (APBE 2019)

Дата: 16-18 серпня 2019 р.

Місце: China Import & Export Fair Complex

Адреса: No. 380, Yuejiang Zhong Road, Гуанчжоу, Китай

Вебсайт: http://www.apbechina.com/index.php?lang=en

Біомаса сприяє зеленому майбутньому Китаю

13-й п'ятирічний план Китаю для галузі біоенергетики полягає в тому, що до 2020 року щорічне споживання енергії біомаси буде еквівалентно 58 млн. т у вугільному еквіваленті. Встановлена потужність для виробництва енергії з біомаси складе 15 ГВт. Щорічне споживання біомаси для виробництва рідкого біопалива та гранул досягне відповідно 6 мільйонів тонн та 30 мільйонів тонн.

Читати далі

Дата: 24-25 вересня, 2019 року
Місце: м. Київ

Конференція з 2002 року щорічно об'єднує тих, кому цікаві теми біоенергетики та сталого розвитку. Це чудова нагода для нетворкінгу, можливість обговорити нові тренди і технології та поділитися досягненнями Вашої компанії із лідерами галузі.
Цього року очікуємо більш ніж 200 учасників з понад 20 країн.

Теми конференції:
• Законодавство і стратегії сталого розвитку біоенергетики.
• Фінансування біоенергетичних проектів.
• Виробництво теплової і електричної енергії з біомаси та побутових відходів: технології та успішні кейси.
• Ресурси біомаси: заготівля, переробка, транспортування і постачання. Енергетичні культури.
• Біогаз: технології та успішні кейси.

Організатори конференції: Біоенергетична асоціація України, Державне агентство з енергоефективності і енергозбереження України, ГО "Агентство з відновлюваної енергетики", Науково-технічний центр "Біомаса", Інститут технічної теплофізики НАН України

Website: www.UABioConf.org
Скористайтесь перевагами ранньої реєстрації!
Читати далі

Дата: 8-9 жовтня 2019 р.
Місце: м. Київ

Міжнародна виставка обладнання і технологій для збору та переробки відходів Waste Management 2019 щорічно збирає більш ніж 1000 фахівців з 30 країн світу та спрямований стати платформою для залучення в галузь інвестицій та передових технологій.

Участь у виставці дозволяє представити свою продукцію та послуги професіоналам галузі поводження з відходами в Україні, які приймають ключові рішення на національному та регіональному рівнях.

Читати далі

Дати: 29-31 жовтня 2019

Місце проведення: МВЦ, м. Київ, Броварський проспект, 15

Організатор: ТОВ «Київський міжнародний виставковий центр»

AgroEnergyDAY 2019 - це спеціалізована платформа для просування та популяризації біоенергетичних технологій та технологій альтернативної енергетики в агробізнесі. Подія вдруге відбудеться в рамках міжнародної виставки «АгроКомплекс 2019», що сприяє максимальному залученню цільової аудиторії: щороку виставку відвідує близько 18 000 аграріїв з усієї України!

AgroEnergyDAY - інтерактивна платформа, яка включає:

  • Міжнародний форум біоенергетичних технологій та альтернативної енергетики в агробізнесі AgroEnergyDAY 2019, 30 жовтня
  • Спеціалізовану виставкову експозицію «Біоенергетичні технології та альтернативна енергетика в агробізнесі», 29-31 жовтня

ТЕМАТИЧНІ РОЗДІЛИ:

Читати далі

Дата: 16 грудня 2019 р.
Місце проведення: м. Київ

Вже вдруге стартував проект «ECОtransformation»який покликаний сприяти формуванню нової системи цінностей, підтримувати лідерів бізнес-спільноти, що попри економічні труднощі формують справжні національні цінності — повагу до своєї землі, піклування про її збереження та процвітання.

Головний меседж – щоб мати сильну економіку та чисте довкілля, виробництво мусить модернізуватися, шукати рішення для встановлення очисних споруд, зменшення викидів та скидів, використання кращих доступних технологій.

До участі у проекті та для отримання відзнаки запрошуються:
• менеджер природоохоронної діяльності підприємства, що впроваджує «зелені» технології та прогресивні стратегії з урахуванням дотримання законодавчих норм охорони навколишнього середовища, раціонального використання ресурсів
• директор з розвитку підприємства, що виробляє екологічно чисту і безпечну продукцію
• керівник підприємства, що використовує екологічно чисті джерела енергії
• лідер міста чи громади, що активно сприяє «зеленій» модернізації виробництва в регіонах
• лідер інноваційних програм з енергоефективності та енергозбереження
• лідер проекту екоінновацій і екостартапів

Організатори премії «ECОtransformation-2019» запрошують учасників показати свої рішення, презентувати досягнення всій Україні!

Читати далі

Протягом двох днів Конференції ви отримаєте поглиблений розгляд тематичних досліджень з практичними прикладами стратегій планування, фінансування та застосування технологій використання біомаси для проектів когенерації (спільного виробництва теплової та електричної енергії). Приєднуйтесь до нас у Хельсінкі, щоб обмінятися думками та досвідом із своїми колегами, а також долучитись до відмінних можливостей нетворкінгу.

 >> Переглянути останню Програму <<

Окрім основного дводенного заходу, у другій половині дня у вівторок, 5 листопада, обмежена кількість учасників конференції отримає унікальну можливість відвідати електростанцію Helen Oy’s Salmisaari. За відвідування електростанції не стягується додаткова плата, але кількість місць чітко обмежена і відводиться делегатам конференції в порядку черги.

Чому Вам варто брати участь?

  • Почуєте висококваліфікованих спікерів, що діляться своїми знаннями та досвідом
  • Спілкування з лідерами галузі
  • Отримаєте інсайти щодо новітніх технологій
  • Просування вашої компанії через участь у виставці чи спонсорські можливості

 До вас приєднаються Енергетичні компанії, Виробники біомаси, Трейдери біомасою та дистриб'юторські компанії, Торгові асоціації, Консультанти з відновлюваної енергетики, підрядники EPC та OEM, представники регіональних та національних урядів, регуляторні та дослідницькі організації.

Члени UABio мають право на знижку 15% на реєстрацію.

Для отримання додаткової інформації або реєстрації контактуйте з Dimitri Pavlyk за тел.: + 44 (0) 203 141 0627 чи на dpavlyk@acieu.net зазначаючи EBPE8D15.