Green Economy DaysЦентр підтримки бізнесу в місті Львові, що створений Європейським банком реконтсрукцій та розвитку (ЄБРР) та фінансується в рамках ініціативи EU4BUSINESS Європейського Союзу, запрошує Вас на міжнародну конференцію "Розвиток біоенергетичного ринку України", котра відбудеться у Львові, 7-8 грудня 2017 року, готель Citadel Inn.

Загальна мета конференції - створити бізнес екосистему на українському ринку біоенергетики, підвищити конкурентоспроможність та відкрити доступ до фінансування для українських виробників енергії і телпа з біомаси, виробників біопалив та біогазу.

На конференції зустрінуться всі зацікавлені сторони: виробники, продавці, покупці та власники сировини. Разом ми плануємо створити бізнес-екосистему на українському ринку біоенергетики для впровадження інноваційних технологічних рішень, для підвищення якості та сертифікації продукції і для налагодження логістичних процесів та створення цивілізованого ринку. Європейські ноу-хау та капітал можуть надати значний поштовх для розвитку українського ринку біопалива та біогазу. І це дасть можливість місцевим виробникам розвинути наявний потенціал, збільшити об’єми виробництва та покращити якість продукції.

Обов'язкова попередня електронна реєстрація: https://form.jotformeu.com/72954266886373
Підтвердженням Вашої участі, буде лист-запрошення від менеджера конференції.

Програма на Сайті конференції: http://green-economy-days.com/

uref-201730 листопада в Києві відбудеться «II Український форум з відновлюваної енергетики» з фокусом на інвестиційні можливості українського ринку відновлюваної енергетики.

Організатор – А7 CONFERENCES. Співорганізатор – Dentons. Спеціальний енергетичний медіа-партнер – Bloomberg. Інвестиційний партнер – A7 CAPITAL.

Місце проведення форуму: «Fairmont Grand Hotel Kyiv», вул. Набережно-Хрещатицька,1, Київ.

На початку жовтня 2016 року відбувся I подібний Форум в Україні. Він об’єднав учасників українського ринку «зеленої енергетики» та міжнародних інвесторів з 20 країн. Особливістю цього представницького зібрання стало обговорення глобальних тенденцій розвитку альтернативної енергетики, а також перспективи розбудови в Україні до 2020 р. сонячної, вітрової, гідро- та біоенергетики.

 У 2017 році кількість вітчизняних і зарубіжних учасників форуму з більш як 20 країн зросте до 300. Буде представлена і більш насичена програма. На порядку денному – кілька панельних дискусій у контексті перспектив розвитку українського сектору відновлюваної енергетики. Після кожної з них передбачена сесія запитань і відповідей.

Читати далі

green modernizationКоманда «Екологія підприємства» запрошує до участі керівників підприємств, директорів з розвитку, головних екологів та інженерів промислових підприємств, юристів, начальників департаментів охорони довкілля для участі в екологічній практичній конференції «ЕКОtransformation: Зелена модернізація виробництва».

Дата проведення: 7 ЛИСТОПАДА, 2017 р.

Місце проведення: м. Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський просп., 15

Мета: посприяти розвитку альтернативної енергетики, зміненню парадигми ставлення до затрат на зелену модернізацію, роз’яснити, як можна отримати зелені інвестиції та яких перепон слід уникнути.

Зелена модернізація передбачає приплив інвестицій під продаж високотехнологічного і екологічно чистого обладнання замкнутого циклу в розвиток ринків альтернативної енергетики, модернізацію об'єктів муніципальної інфраструктури, включаючи переробку твердих побутових відходів, в транспортну та логістичну інфраструктуру, розвиток фермерських господарств замкнутого циклу. Це відповідає як інтересам стратегічних інвесторів, так і інтересам України.

Читати далі

EBPe7Грунтуючись на успіху попередніх конференцій ACI Biomass to Power, які проходили у Відні, Лондоні, Кракові, Копенгагені, Берліні та Севільї, ми з радістю приймаємо європейську конференцію Biomass to Power 2017 8 і 9 листопада в Орхусі, Данія.

Уже в 7-й раз ця подія представить останні новини на європейському ринку біомаси та нові розробки, а також зосередить увагу на питаннях сталості. Протягом двох днів конференція ACI дасть вам докладний аналіз тематичних досліджень, в яких представлені практичні приклади стратегій планування, фінансування та вибору технологій, які використовуються в проектах по біомасі для когенерації.

Читати далі

X Міжнародна спеціалізована виставка «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА - 2017» - ключова подія на території України в області ефективного використання паливно - енергетичних ресурсів, відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива відбудеться в м. Києві 7 - 9 листопада 2017 року на найбільшому в Україні міжнародному виставковому майданчику.

Організатор: ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово - комунального господарства України, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України (Держенергоефективності).

Читати далі