budvesna 2018Будівельний ринок є важливою ланкою у забезпеченні належного рівня життя якості людей. Будівельна галузь наповнюється інвестиціями, що надає їй швидкий розвиток. Львів є інвестиційно привабливим містом, бере активну участь у створенні нових робочих місць, будуються нові житлові комплекси, з’являється можливість для нових компаній відчути здорову конкуренцію та продемонструвати свої досягнення у сфері будівельної галузі. Активну позицію займає і ПрАТ «Гал-ЕКСПО» – виставкова компанія, яка вже вкотре проводить будівельну спеціалізовану подію: будинку" і "розумного міста".

Весняний Будівельний Форум який є відображенням ключових напрямків розвитку передових досягнень вітчизняної та світової будівельної індустрії, це професійний майданчик, який збирає спеціалістів та демонструє нові технології у сфері будівництва.

В рамках Весняного Будівельного Форуму традиційно проходить XXXVII Міжнародна виставка «Буд-ЕКСПО-весна» та XIII Спеціалізована виставка «Вікна.Двері.Дах»

Читати далі

Ukraine Power&Renewable Finance and Investment Summit 2018Фінансово-інвестиційний саміт з питань української енергетики та ВДЕ відбудеться 28 березня 2018 р. в м. Києві.

На сьогоднішній день форум проходив в більш ніж 35 країнах світу. Серед учасників форуму: міжнародні девелопери, інвестори, фінансисти, експерти з правових питань, експерти в області фінансів, представники енергетичних органів країни та державних акціонерів.

За останні 10 років ми торкнулись найскладніших політичних і економічних країн світу, де саміт перетворився на великі ділові зустрічі інвесторів і національних енергетичних акціонерів, що прелставляли проекти і пропонували інвестиції в мільйонах євро.
 
Інвестори, девелопери, банкіри, експерти з правових питань та представники енергетичних органів країни і державних акціонерів зберуться в цей ексклюзивний день на модерувальні обговорення для встановлення зв'язків і B2B-презентацій.

Програма буде повністю присвячена фінансуванню поновлюваних джерел енергії та енергоефективності, а також останнім змінам нормативної бази цього сектору.

ПРОГРАМА фінансово-інвестиційного саміту з питань української енергетики (англійською мовою)

Щоб отримати реєстраційний формуляр та інформацію про можливості спонсорства, напишіть короткий лист на адресу: pbobev@euroconventionglobal.com. 
Контактна особа: П. Бобів
Телефон: +421 905 107703

Ukrainian Energy Forum 2018УКРАЇНСЬКИЙ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ФОРУМ Інституту Адама Сміта є щорічним місцем зустрічі для українських та міжнародних енергетичних спільнот.

Будьте одним з перших експертів, які переглянули попередній ПОРЯДОК ДЕННИЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

З цим запрошенням через Біоенергетичну асоціацію України, Ви отримуєте право на 15% знижку*.

*Ваш V.I.P. код – 1141mBIOENERGY при онлайн реєстрації. РЕЄСТРАЦІЯ>>

ПРОВІДНІ КЕРІВНИКИ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

Читати далі

InterEcoForum-2018

1 і 2 березня 2018 року в м. Марбелья, Іспанія, відбудеться VII InterEcoForum, співорганізаторами і партнерами якого є Російська Асоціація сприяння ООН і МДІМВ (У); також підтримку даної ініціативи має місцева влада провінції Андалусія і мерія міста Марбелья. Кожен захід підтримується або в ньому беруть участь представники відповідних агентств ООН, як ЮНЕСКО, ЮНВТО, ПРООН та ін.

Читати далі