Info Day Energy Crops for EnergyМета: Продемонструвати економічну ефективність використання біомаси енергетичних плантацій для виробництва енергії в Україні.

Цільова аудиторія: аграрні компанії, фермери, муніципалітети, комерційні компанії, державні установи.

Місцеві громади наразі у більшості залежать від викопних палив, таких як природний газ і вугілля, використовуючи ці енергоресурси для виробництва теплової енергії. Зупинити цю залежність та водночас сприяти розвитку місцевої економіки може такий енергоресурс, як біомаса з плантацій спеціально вирощених енергетичних культур. Малопродуктивні чи покинуті землі регіонів при сталому використанні можуть стати джерелом стабільного постачання біомаси, для подальшого використання у місцевих опалювальних котельних, постачаючи більш дешеву теплову енергію. Потенційними виробниками такої біомаси можуть стати місцеві фермери, що мають в наявності більшу частину необхідної техніки для вирощування енергетичних плантацій. Залучення місцевих фермерів до виробництва нехарчової біомаси на малопродуктивних землях створить базу виробників сталої біоенергетичної сировини для виробництва теплової енергії з біомаси.

ІнфоДень проходить в рамках виконання міжнародного проекту «FORBIO - Стимулювання вирощування сталої сировини для виробництва біопалив другого покоління на покинутих та забруднених землях в Європі». Детальніше на: www.forbio-project.eu.

>> ПРОГРАМА <<

>>РЕЄСТРАЦІЯ ЗАВЕРШЕНА<<

Інформаційні партнери:

Журнал «Екологія підприємства» Українська аграрна конфедерація Всеукраїнська газета для працівників агропромислового комплексу «АграрНик»
AgroChart - інструмент для бізнес комунікації та Ваш найкращий незалежний експерт на фізичному ринку зернових та олійних Асоціація Український клуб аграрного бізнесу Асоціація Енергоефективні міста України

Green Economy DaysЦентр підтримки бізнесу в місті Львові, що створений Європейським банком реконтсрукцій та розвитку (ЄБРР) та фінансується в рамках ініціативи EU4BUSINESS Європейського Союзу, запрошує Вас на міжнародну конференцію "Розвиток біоенергетичного ринку України", котра відбудеться у Львові, 7-8 грудня 2017 року, готель Citadel Inn.

Загальна мета конференції - створити бізнес екосистему на українському ринку біоенергетики, підвищити конкурентоспроможність та відкрити доступ до фінансування для українських виробників енергії і телпа з біомаси, виробників біопалив та біогазу.

На конференції зустрінуться всі зацікавлені сторони: виробники, продавці, покупці та власники сировини. Разом ми плануємо створити бізнес-екосистему на українському ринку біоенергетики для впровадження інноваційних технологічних рішень, для підвищення якості та сертифікації продукції і для налагодження логістичних процесів та створення цивілізованого ринку. Європейські ноу-хау та капітал можуть надати значний поштовх для розвитку українського ринку біопалива та біогазу. І це дасть можливість місцевим виробникам розвинути наявний потенціал, збільшити об’єми виробництва та покращити якість продукції.

Обов'язкова попередня електронна реєстрація: https://form.jotformeu.com/72954266886373
Підтвердженням Вашої участі, буде лист-запрошення від менеджера конференції.

Програма на Сайті конференції: http://green-economy-days.com/

uref-201730 листопада в Києві відбудеться «II Український форум з відновлюваної енергетики» з фокусом на інвестиційні можливості українського ринку відновлюваної енергетики.

Організатор – А7 CONFERENCES. Співорганізатор – Dentons. Спеціальний енергетичний медіа-партнер – Bloomberg. Інвестиційний партнер – A7 CAPITAL.

Місце проведення форуму: «Fairmont Grand Hotel Kyiv», вул. Набережно-Хрещатицька,1, Київ.

На початку жовтня 2016 року відбувся I подібний Форум в Україні. Він об’єднав учасників українського ринку «зеленої енергетики» та міжнародних інвесторів з 20 країн. Особливістю цього представницького зібрання стало обговорення глобальних тенденцій розвитку альтернативної енергетики, а також перспективи розбудови в Україні до 2020 р. сонячної, вітрової, гідро- та біоенергетики.

 У 2017 році кількість вітчизняних і зарубіжних учасників форуму з більш як 20 країн зросте до 300. Буде представлена і більш насичена програма. На порядку денному – кілька панельних дискусій у контексті перспектив розвитку українського сектору відновлюваної енергетики. Після кожної з них передбачена сесія запитань і відповідей.

Читати далі

green modernizationКоманда «Екологія підприємства» запрошує до участі керівників підприємств, директорів з розвитку, головних екологів та інженерів промислових підприємств, юристів, начальників департаментів охорони довкілля для участі в екологічній практичній конференції «ЕКОtransformation: Зелена модернізація виробництва».

Дата проведення: 7 ЛИСТОПАДА, 2017 р.

Місце проведення: м. Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський просп., 15

Мета: посприяти розвитку альтернативної енергетики, зміненню парадигми ставлення до затрат на зелену модернізацію, роз’яснити, як можна отримати зелені інвестиції та яких перепон слід уникнути.

Зелена модернізація передбачає приплив інвестицій під продаж високотехнологічного і екологічно чистого обладнання замкнутого циклу в розвиток ринків альтернативної енергетики, модернізацію об'єктів муніципальної інфраструктури, включаючи переробку твердих побутових відходів, в транспортну та логістичну інфраструктуру, розвиток фермерських господарств замкнутого циклу. Це відповідає як інтересам стратегічних інвесторів, так і інтересам України.

Читати далі

sef-2017

Найбільші міжнародні гравці сфери відновлюваної енергетики розглядають сьогодні Україну як найпривабливіший європейський ринок, що розвивається.

Такі висновки зроблено за підсумками роботи 9-го Міжнародного форуму та виставки сталої енергетики Східної Європи SEF-2017 Kyiv (sefkyiv.com), який відбувся 9-11 жовтня у Києві.

Зокрема у першій половині 2017 р. загальні потужності об'єктів відновлювальної енергетики зросли в Україні на 183 МВт та перевищили 1,46 ГВт. За підсумками року цей показник може перевищити 1,52 ГВт.

Як зазначив під час відкриття події співзасновник SEF Віталій Давій, українське законодавство в сфері відновлюваної енергетики та енергоефективності є одним із найрозвиненіших у Європі та дозволило сформувати чіткі правила гри в галузі відновлювальної енергетики, що у свою чергу стало потужним імпульсом для інвестицій в Україну.

Читати далі

Field trip of FORBIO workshop21 вересня 2017 р. в рамках проекту FORBIO відбулась екскурсія на майданчик вирощування енергетичної верби компанії "УкрАгроЕнерго".ТОВ "Украгроенерго" — дочірнє підприємство групи компаній «Укртепло», що реалізує енергоефективні проекти по заміщенню викопного палива такими місцевими видами палива, як деревні гранули, брикети, тріска, солома, тощо. Укртепло замістило понад 50 млн. куб. м природного газу у 16 регіонах України за рахунок переведення на тверді біопалива близько 100 котельних.

ФОТОЗВІТ

Маточні плантації верби займають площу 50 га в Іванківському районі та були закладені у 2016 р. на землях, які перед цим 15 років не використовувались через незадовільні ґрунтові умови (піщані та супіщані ґрунти) та несприятливу економічну ситуацію в регіоні.

Читати далі

Семінар проекту FORBIO 20-21 вересня в рамках Міжнародної конференції «ЕНЕРГІЯ З БІОМАСИ 2017» відбувся Cемінар проекту FORBIO «Перспективи вирощування сталої сировини для виробництва біопалив другого покоління в Україні».

Міжнародний проект «FORBIO - Стимулювання вирощування сталої сировини для виробництва біопалив другого покоління на покинутих та забруднених землях в Європі» спрямований на те, щоб показати життєздатність використання земель в країнах ЄС для сталого вирощування біоенергетичної сировини без впливу на постачання продуктів та кормів і без втручання в землі, що наразі використовуються у рекреаційних та/або природоохоронних цілях. Діяльність та результати проекту закладають основу для побудови та зміцнення місцевих біоенергетичних ланцюгів, що є конкурентоспроможними та відповідають найвищим критеріям сталості, сприяючи виходу на ринок сталої біоенергетики в країнах ЄС. (Детальніше на: www.forbio-project.eu).

ФОТОЗВІТ

 Презентації спікерів (відповідно до Програми):

Читати далі

100% RES for Ukraine 20 вересня 2017 р. в рамках другого дня Міжнародної конференції "ЕНЕРГІЯ З БІОМАСИ 2017" пройшла публічна презентація сценаріїв переходу України на відновлювані джерела енергії до 2050 року.

Були представлені сценарії, розроблені для України:

  • ДУ “Інститут економіки та прогнозування НАН України” за підтримки Представництва Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні;
  • ГО "Агентство з відновлюваної енергетики" за підтримки INFORSE Europe.
Читати далі

Нідерландсько-український форум 19 вересня в рамках 1-го дня Міжнародної конференції "ЕНЕРГІЯ З БІОМАСИ 2017" відбувся Нідерландсько-український Форум "Ринок біопалива в Україні: крок назустріч енергетичній незалежності". Форум об'єднав близько 70 учасників, серед яких представники аграрних компаній, виробники обладнання та сировини, профільні асоціації та науковці. На Форумі були представлені можливості співробітництва у сфері біоенергетики між голландськими та українськими компаніями від консорціуму PIB Biobased Energy Ukraine.

Голландський консорціум Biobased Energy Ukraine (www.biobased-ukraine.nl) – є публічно-приватним партнерством голландського сектору відновлюваної енергетики, яке функціонує за підтримки уряду Королівства Нідерландів. Учасниками консорціуму є провідні голландські компанії, які спеціалізуються на різноманітних аспектах біотехнологічного ланцюга виробництва доданої вартості, науково-дослідні інститути і навчальні заклади. Уряд Нідерландів надає підтримку діяльності партнерства в Україні. Партнерство інвестує, розробляє, постачає технологічні рішення і обладнання, а також надає консультації з реалізації біоенергетичних проектів в Україні (2015 - 2018 рр.).

ФОТОЗВІТ

Презентації Форуму (відповідно до Програми):

Читати далі